INFORMACE K PLATBĚ 

Prosím, důkladně si přečtěte pokyny k platbě a ty také dodržte :) Ušetříte nám tím spoustu práce! 

číslo účtu: 2700567242/2010

* Kurz na 10 lekcí * 

Po rezervování kurzu je potřeba uhradit nevratnou zálohu ve výši 500,- převodem na účet. Nejpozději však do 5 dnů od rezervace kurzu. Pokud tato úhrada nebude provedena, vaše rezervace bude stornována. 

Zbytek částky za kurz (1500 Kč) je nutno uhradit během 15 dnů, nedohodnete-li se s námi jinak, nejpozději však do dne začátku kurzu! Opět převodem na účet. Pokud kurz nedoplatíte, záloha propadá a vaše rezervace bude stornována. V den začátku kurzu musí být kurz v plné výši uhrazen.

Kurz samozřejmě můžete uhradit v celé výši najednou, nejpozději však do 5 dnů od rezervace (aby nepropadla rezervace z důvodu neuhrazení zálohy). 

Pokud jste se přihlásila na již běžící kurz a systém vám vypočítal poměrnou výši kurzovného, je třeba tuto částku uhradit v plné výši do 5 dnů od rezervace. 

Momentálně NEPŘIJÍMÁME úhradu kurzovného v hotovosti ve studiu! 

* Jednorázové lekce * 

Jednorázové lekce lze uhradit:
a) převodem na účet
b) v hotovosti na místě 
c) kreditní kartou na místě 
d) kartou MULTISPORT na místě 

Jednorázové lekce lze zrušit maximálně 12 hodin před jejím konáním. Poté storno provést nelze a je vyžadována úhrada 100% částky! POZOR NA TO! Storno provedete po přihlášení ve svém účtu v rezervačním systému. 

CO NA SEBE
Na sebe na první lekci legíny, tričko, můžete mít i ponožky, tančíme bez bot. Rozhodně si vezměte ručník!

V JAKÉM VĚKU MOHU ZAČÍT?
Pole dance má tu výhodu, že s ním můžete začít kdykoliv. Ať je vám 15 nebo 55, lekce jsou zaměřeny tak, abyste je zvládly bez ohledu na věk. Ano, čím je člověk starší, tím déle některé věci trvají, ale to neznamená, že to není nemožné. Do studia nechodí jen pružné mladice, ale také ženy středního věku, které ve svém životě hledají změnu a chtějí vyzkoušet něco nového.

BOJÍM SE, ŽE NEMÁM NA POLE DANCE POSTAVU
Nenechte se zmýlit předsudky. Ano, na videích je většina pole dancerek štíhlých, ale to proto, že tvrdě dřou. Pole dance je náročný sport a pokud se mu dlouho věnujete, zajisté vám změní postavu k lepšímu. Snížení váhy, a to leckdy velké, není raritou. Možná bude ze začátku obtížnější se na tyči udržet, ale věřte nám, není to nemožné!

STYDÍM SE JÍT NA LEKCI SAMA
Snažíte se přemluvit kamarádky v okolí, protože se bojíte přijít do neznámého prostředí sama? Máte obavy, že byste se cítila nesvá? Na lekcích panuje hodně otevřená a uvolněná atmosféra. Holky nikdy nemlčí a určitě vás to vtáhne mezi ně. Je tam velká sranda, hodně se nasmějete, stydlivost rychle zmizí. Vítáme každou novou duši vřele a přátelsky. Odvažte se!

JAK SI REZERVOVAT LEKCI
Mrkněte do rozvrhu na záložku ANDĚL, případně na NEJNOVĚJŠÍ KURZY. Použít můžete také FILTR v levé liště od rozvrhu. 

V případě dotazů se na nás můžete obrátit přes email či na facebooku.

MOHU SI ZAMEŠKANÉ LEKCE NAHRADIT?
Ano, pokud se z lekce z kurzu předem omluvíte, můžete si náhradu vybrat na kterékoliv jiné lekci v rozvrhu včetně jednorázových. Má to tu výhodu, že například můžete zkusit v rámci náhrady lekce flexi nebo exotic, na které pak třeba budete ke kurzu extra docházet, pokud se vám zalíbí.

JSEM POKROČILÁ A PŘESTUPUJI Z JINÉHO STUDIA
Pokud si nejste jistá úrovní, napiště nám na FB či email. Na FB reagujeme rychleji. Rády vám poradíme s vhodným výběrem lekce. Nemusíte si rovnou rezervovat celý kurz, na každé lekci dáváme nově příchozím možnost ZKOUŠKY. Zaplatíte jednorázovou lekci 250,- a pak sama posoudíte, jestli vám vyhovoval styl, úroveň, kolektiv a lektorka. 

"I SPEAK ENGLISH. IS THIS A PROBLEM?"
No, our instructors speak english very well. We can teach all classes in english, it is not a problem. If you are interested in booking any class but you are not sure about the level or anything else, write us an email or a message on Facebook. You are really welcome in our studio! 

Těšíme se na vás!

Destiňačky